Grupy zorganizowane

Rezerwacja

W przypadku grup zorganizowanych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

W związku z dużym zainteresowaniem naszym Muzeum jednorazowo przyjmujemy grupy liczące do 75 osób. Bardzo prosimy opiekunów grup o zapoznanie się z naszym programem i regulaminem współpracy. Grupie zorganizowanej na każde rozpoczęte piętnaścioro uczniów przysługuje jeden bezpłatny bilet dla opiekuna. Wystawiamy faktury VAT.

W trakcie pokazu opiekunowie grup częstowani są kawą lub herbatą. W przerwie goście mogą zajrzeć do muzealnego sklepiku, w którym można kupić toruńskie pamiątki i przepyszne pierniki wypiekane na bazie starych recetur w naszym Muzeum.

Bilety upoważniają do uczestnictwa w dwóch pokazach - na I i II piętrze. W przypadku rezygnacji z pokazu na II piętrze, bilety nie podlegają zwrotowi.

Listy wyuczone

Dodatkową ofertą dla grup zorganizowanych są listy wyuczone, będące wyjątkową pamiątką z pobytu w naszym Muzeum.

Oferujemy dwa rodzaje listów:

  • Listy na papierze zwykłym – dla grupy pojedyńczy list zbiorowy wliczony jest w cenę biletu, w przypadku, jeśli życzą sobie Państwo list wyuczony dla każdego uczestnika ich cena to 2 zł.
  • Listy na papierze czerpanym – wykonane na wysokiej jakości papierze, z ozdobnym wzorem i wybitą pieczęcią Muzeum Piernika, dla grupy zorganizowanej pojedyńczy list zbiorowy dostępny jest w cenie 6 zł (lub 8 zł - wariant z teczką), w przypadku, jeśli życzą sobie Państwo list wyuczony dla każdego uczestnika ich cena to 6 zł lub 8 zł (wariant z teczką). 

Jeśli będą Państwo zainteresowani zamówieniem listów wyuczonych dla każdego uczestnika wycieczki, bardzo prosimy o kontakt co najmniej 2 tygodnie przed planowanym przyjazdem grupy i podanie pełnej listy nazwisk uczestników.

W przypadku zamawiania listów na papierze czerpanym obligatoryjne jest dokonanie przedpłaty. Jeśli liczba uczestników wycieczki po przyjeździe będzie inna niż zgłoszona na zamówieniu listów – grupa ponosi koszty za liczbę uczestników podaną na zamówieniu.

 

List wyuczony na papierze czerpanym
List wyuczony na papierze czerpanym

List wyuczony na papierze zwykłym
List wyuczony na papierze zwykłym