Piernikowy Miś - 3 rodzaje

Pierniki ręcznie malowane
Upominki dla dziecka
Preis: 10.00 PLN

Każdy piernikowy miś został wypieczony z ciasta "Gentlemanskiego" i ręcznie ozdobiony lukrem królewskim w Żywym Muzeum Piernika.
Wys. misia: ok. 10 cm.
Wystarczy, że w komentarzu zaznaczysz wybrany wzór, a otrzymasz słodki upominek nie tylko dla dziecka.

Piernik, który otrzymasz może się nieco różnić od widocznego na zdjęciu kolorem, wzorem, np. wielkością kwiatków, ich rozmieszczeniem. Wszystkie pierniki tworzone w Żywym Muzeum Piernika są ręcznie malowane przez uzdolnione absolwentki wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dlatego mogą się one różnić nawet jeśli są malowane wg jednego wzoru. Pewnym jest, że jeśli zamówisz ten piernik, dotrze do Ciebie małe, niepowtarzalne, piernikowe dzieło sztuki!
Piernik ozdobny nadający się do spożycia.

*Naturalnie kolory piernika mogą się różnić od tych na ekranie komputera.
Czas realizacji zamówienia - do 4 dni roboczych.