Piernikowa Królewna Śnieżka [Towar niedostępny]

Upominki dla dziecka
Preis: 12.00 PLN

Towar chwilowo niedostępny!

To wyborny upominek nie tylko dla dziewczynki.
Słodka Królewna Śnieżka zdobiona przez utalentowane artystki malarki Żywego Muzeum Piernika zauroczy każdą obdarowaną, bez względu na wiek.

Księżnika została wypieczona z ciasta "Gentlemanskiego" i ręcznie ozdobiona lukrem królewskim w Żywym Muzeum Piernika.
Wys. księżniczki: ok. 14 cm.

Piernik, który otrzymasz może się nieco różnić od widocznego na zdjęciu kolorem, wzorem, np. wielkością kwiatków, ich rozmieszczeniem. Wszystkie pierniki tworzone w Żywym Muzeum Piernika są ręcznie malowane przez uzdolnione absolwentki wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dlatego mogą się one różnić nawet jeśli są malowane wg jednego wzoru. Pewnym jest, że jeśli zamówisz ten piernik, dotrze do Ciebie małe, niepowtarzalne, piernikowe dzieło sztuki!
Piernik ozdobny nadający się do spożycia.

*Naturalnie kolory piernika mogą się różnić od tych na ekranie komputera.
Czas realizacji zamówienia - do 4 dni roboczych.