Żywe Muzeum Piernika wpisane do Galerii Sław TripAdvisor!

Kilka dni temu dotarła do nas wspaniała wiadomość z portalu TripAdvisor - największego na świecie portalu turystycznego - Żywe Muzeum Piernika w Toruniu zostało wpisane do “Galerii Sław Certyfikatu Jakości”!

W tej chwili TripAdvisor liczy ponad 60 milionów użytkowników, którzy napisali 170 milionów recenzji różnych obiektów związanych z turystyką: hoteli, restauracji, muzeów. W tym jest 1 268 recenzji naszego muzeum. To właśnie dzięki tym, pozytywnym recenzjom został nam przyznany 5 rok z rzędu “Certyfikat Jakości”.
Nieustająco Żywe Muzeum Piernika ma najwyższą możliwą notę w zestawieniu wszystkich recenzji. Jesteśmy oceniani jako największa atrakcja turystyczna Torunia. Jesteśmy również uznawani za najlepsze muzeum w Toruniu.

Dziękujemy wam za wszystkie recenzje. To dzięki tym pozytywnym opiniom wiemy, że to, co robimy - nasze pokazy, nasz warsztat wypieku piernika, nasz sposób opowiadania historii Torunia są tym, co sprawia wam edukacyjną frajdę. Dzięki zaś waszym negatywnym uwagom, wiemy co i gdzie poprawić - stajemy się jeszcze lepsi. Dlatego prosimy o więcej i obiecujemy ciągle się rozwijać, byście nigdy nie zwątpili w nadany nam przez was tytuł najlepszej atrakcji turystycznej torunia.