Biesiady, spotkania i imprezy firmowe

Żywe Muzeum Piernika oferuje organizację biesiad, imprez i spotkań firmowych.
 
Głównym zakresem działalności Muzeum Piernika jest pieczenie słynnego toruńskiego specjału, jakim  jest piernik, w pomieszczeniach historycznej piernikarni, tradycyjnymi narzędziami i technikami stosowanymi w XVI wieku. W działaniach tych aktywnie uczestniczą nasi goście, własnoręcznie przesiewając mąkę, ubijając korzenie, mieszając te składniki z miodem. Z gotowego ciasta goście sami wycinają pierniki figuralne, które po upieczeniu zabierają jako pamiątkę z naszego muzeum. To doskonała forma atrakcji na wszelkie biesiady firmowe i spotkania integracyjne.
Historyczną stylistykę pokazu utrzymujemy przy ewentualnych dodatkowych programach. Organizowane u nas imprezy firmowe mogą być wzbogacane interaktywnymi pokazami opartymi na rzetelnej wiedzy historycznej, oddającymi z wiernością prawdę lat dawnych. Całość wykonywana jest z wielkim humorem, gwarantującym doskonałą zabawę uczestnikom.
 
W szczególności proponujemy przedstawienie pt. „Wielka awantura o pierniki, czyli rzecz o tym jak młody czeladnik bohaterem został”. Jest to osadzona w średniowiecznych realiach inscenizacja procesu młodego czeladnika, w której Goście biorą aktywny udział.
 
ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ -> TUTAJ.
 
Na głównych wydarzeniach inscenizacji oparta jest również gra miejska, będąca jedną z atrakcji dostępnych dla naszych gości.
 
Wszystkie programy możemy także przedstawiać poza siedzibą muzeum, w dowolnie przez Państwa wybranym miejscu.
 
Dodatkową ofertą dla grup firmowych są listy wyuczone, będące wyjątkową pamiątką z pobytu w naszym Muzeum.Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu  56 663-66-17.