II edycja warsztatów z Mistrzynią Świata w dekorowaniu tortów!

Zainteresowanie warsztatami z Mistrzynią Świata w Dekorowaniu Tortów, Jowitę Woszczyńską okazało się tak duże, że wszystkie miejsca zapełniły się w niecałą dobę!
Dlatego nie zwlekamy i zapowiadamy kolejną edycję. Powtórka warsztatów odbędzie się w sobotę 14 grudnia o 18:00 w naszej piernikarni średniowiecznej.

Dla każdej/go uczestniczki/ka warsztatów przygotujemy wszystkie potrzebne materiały. Każda/y otrzyma elementy, z których będzie można zbudować piernikowy dom. Następnie z pomocą Mistrzyni Świata domki ozdobicie swoje budowle. Podczas warsztatów poznacie różne techniki zdobienia przy użyciu lukru królewskiego, masy marcepanowej i innych słodkich materiałów. Na koniec stworzycie słodką myszkę, podobną do jednej z mieszkających w domku z piernika, który Jowita Woszczyńska przygotowała na nasz konkurs Domek z Piernika kilka lat temu.

Warsztaty z budowy i zdobienia piernikowych domków będą uroczym wprowadzaniem w świąteczny nastrój oraz dobrą rozgrzewką do przygotowania piernikowej budowli na koleją edycję naszego konkursu Domek z Piernika.

❥Warsztaty odbędą się w sobotę, 14 grudnia w naszej średniowiecznej piernikarni przy ul. Rabiańskiej 9 o 18:00. Zajęcia potrwają ok. 3 godzin.
❥❥Koszt: 50 zł (koszt materiałów potrzebnych do stworzenia budowli).
❥❥Zapisywać możecie się mailowo: muzeumpiernika@muzeumpiernika.pl.
Pierwszeństwo na liście uczestników mają osoby, które zapisały się na listę rezerwową pierwszej edycji.

Ilość miejsc jest ograniczona.