Konkurs na Domek z Piernika 2018

Radzi jesteśmy wielce mogąc ogłosić wam już oficjalnie, że startujemy z kolejną edycją konkursu na Domek z Piernika!

"Zbudujcie", najlepiej całą rodziną, piernikowy domek. Cieszcie się nim przez cały okres świąteczny, a później przyślijcie do Żywego Muzeum Piernika.
Spośród wszystkich piernikowych budowli nasze Specjalne Jury Piernikarskie wybierze 3 najlepsze, które obdarujemy atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Dodatkowe nagrody przyznają Internauci! W tym roku stawka jest wysoka, zwycięzca naszego konkursu otrzyma 1000 zł! Nagrodami za drugi i trzeci najpiękniejszy Domek jest kolejno 500 zł i 200 zł.

Wszystkie domki zostaną wystawione Żywym Muzeum Piernika. Wystawę Domków z Piernika będzie można oglądać w naszej piernikarni z początków XX wieku do 15 lutego.

Domek i zgłoszenie do konkursu należy dostarczyć do Żywego Muzeum Piernika w Toruniu (ul. Rabiańska 9) do 12 stycznia 2019 r. (z wyłączeniem 24, 25 i 26 grudnia). Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Najważniejsze informacje:
Domki na konkurs Żywego Muzeum Piernika na Domek z Piernika można dostarczać osobiście lub pocztą od 1 grudnia do 12 stycznia.
Nie zapominajcie do budowli dołączyć formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie: TUTAJ.
Domki będą oceniane będą przez Piernikowe Jury. Zwycięzców wybranych głosami jury poznamy 31 stycznia. Zostaną oni nagrodzeni nagrodami pieniężnymi (kolejno od pierwszego miejsca: 1000, 500 i 200 zł) i rzeczowymi. Dodatkowo zostaną przyznane wyróżnienia dla Domków, które otrzymają najwięcej głosów wśród internautów i gości muzeum: tytuł "WYBÓR INTERNAUTÓW" i tytuł “WYBÓR GOŚCI”.

Wszystkie domki z piernika zostaną wystawione na konkursowej wystawie w Żywym Muzeum Piernika. Wystawa zostanie otwarta 15 stycznia i potrwa do 15 lutego.

Wszelkie pytania kierujcie na domek@muzeumpiernika.pl

Życzymy powodzenia i zabawy podczas "budowania"! :)