Pokazy

Żywe Muzeum Piernika nie jest tradycyjnym muzeum, w którym ogląda się eksponaty w szklanych gablotach. To swoiste teatrum, w którym goście biorą udział w interaktywnym pokazie, prowadzonym przez, doświadczonych w swych fachu, animatorów. Dzięki temu poznawanie historii staje się prawdziwą przygodą!

Pokazy czynimy:

pon. - nd.: 10:00 - 18:00 (17:00 ostatni pokaz)

 

Wyjątek stanowią: 1 stycznia, Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny, 1 listopada i Święta Bożego Narodzenia (25-26 grudnia).

Pokazy zaczynamy o każdej pełnej godzinie. Ostatni pokaz rozpoczynamy o godzinie 17:00. 

Czas trwania pokazu to około 80 minut.

Pokaz tłumaczony na język angielski (dwujęzyczny) odbywa się o godzinie 14.00W przypadku obecności gości polskojęzycznych, pokaz prowadzony jest w dwóch językach.

Osoby chcące uczestniczyć w pokazie w języku niemieckim prosimy o wcześniejszy kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.

Żywe Muzeum Piernika, szczególnie w maju i czerwcu (sezon turystyczny) jest często odwiedzane przez grupy zorganizowane. Zazwyczaj istnieje możliwość przyłączenia się gości indywidualnych do pokazu dla grupy zorganizowanej. Dlatego też wszystkich chętnych zachęcamy do zakupu biletów on-line.

W przypadku braku miejsc na dany pokaz prosimy o sprawdzanie na bieżąco stanu zapełnienia poszczególnych dni w systemie rezerwacyjnym - wszelkie zmany staramy się niezwłocznie aktualizować.