Warsztaty z Mistrzynią Świata w dekorowaniu tortów!

Huncwoty!
Z nieskrywaną radością zapraszamy do Żywego Muzeum Piernika na warsztaty budowania i zdobienia piernikowych domków, które poprowadzi Mistrzyni Świata w Dekorowaniu Tortów, Jowita Woszczyńska!

Dla każdej/go uczestniczki/ka warsztatów przygotujemy wszystkie potrzebne materiały. Każda/y otrzyma elementy, z których będzie można zbudować piernikowy dom. 
Następnie z pomocą Mistrzyni Świata domki ozdobicie swoje budowle. 
Podczas warsztatów poznacie różne techniki zdobienia przy użyciu lukru królewskiego, masy marcepanowej i innych słodkich materiałów. 
Na koniec stworzycie słodką myszkę, podobną do jednej z mieszkających w domku z piernika, który Jowita Woszczyńska przygotowała na nasz konkurs Domek z Piernika kilka lat temu. 

Warsztaty z budowy i zdobienia piernikowych domków będą uroczym wprowadzaniem w świąteczny nastrój oraz dobrą rozgrzewką do przygotowania piernikowej budowli na koleją edycję naszego konkursu Domek z Piernika. 

Warsztaty odbędą się w niedzielę, 1 grudnia w naszej średniowiecznej piernikarni przy ul. Rabiańskiej 9 o 18:00. Zajęcia potrwają ok. 3 godzin.
❥❥Koszt: 40 zł (koszt materiałów potrzebnych do stworzenia budowli).
❥❥❥Zapisywać możecie się mailowo: muzeumpiernika@muzeumpiernika.pl lub telefonicznie: 56 663 66 17.

Ilość miejsc jest ograniczona.