Wyniki konkursu Domek z Piernika 2018

Nasza Specjalna Komisja Piernikarska ds. Domków z Piernika 2018 po burzliwych obradach wyłoniła zwycięzców w naszym konkursie Domek z Piernika 2018! Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy talentów, cierpliwości oraz pozytywnej energii. :) Nasza Komisja postanowiła również przyznać również nagrodę specjalną, zobaczcie kto i za którą budowlę ją otrzymał. ;) Znamy już również zdobywcę największej ilości głosów internautów i gości naszego muzeum - tytuł “Wybór Publiczności” otrzymuje “Dworek Koszucki” autorstwa Pani Karoliny z Gdańska.

3. miejsce - “Zimowy dworek” autorstwa Pani Anny z Radzynia Chełmińskiego. Pani Anna otrzymuje od nas 200 zł, zacne nagrody rzeczowe oraz pyszne pierniki z naszej fabryczki.

2. miejsce - “Dworek Koszucki” autorstwa Pani Karoliny z Gdańska. Pani Karolina otrzymuje od nas 500 zł, zacne nagrody rzeczowe oraz pyszne pierniki z naszej fabryczki.

1. miejsce - “A mnie się marzy kurna chata” autorstwa Pań Martyny, Joanny i Anity z Lipna. Panie otrzymują od nas 1000 zł, zacne nagrody rzeczowe oraz pyszne pierniki z naszej fabryczki.

Specjalna Komisja Piernikarska ds. Domków z Piernika 2018 postanowiła również przyznać nagrodę specjalną dla dziecka. Zaproszenie rodzinne na pokaz w naszym muzeum i półgodzinny indywidualny warsztat z naszą artystką malarką, voucher na kolonie o wartości 1000 zł oraz pyszne pierniki z naszej fabryczki powędrują do Leny z Dąbrowy Chełmińskiej za “Domek z Piernika”. Pozostałe dzieci biorące udział w naszym konkursie otrzymają dyplomy uczestnictwa!