Wystawa Domków z Piernika i głosowanie na najzacniejszą budowlę

Wystawa najpiękniejszych w naszym kraju domków z piernika jest już otwarta!
Wszystkie budowle dostarczone w ramach konkursu na Domek z Piernika 2018 można już podziwiać w naszym muzeum.
W tym roku do konkursu zgłoszonych jest 31 wyjątkowo pięknych budowli. Ich autorzy walczą o atrakcyjne nagrody - także pieniężne.
Zwycięzców konkursu poznamy 31 stycznia. Wtedy też zakończy się głosowanie wśród gości naszego muzeum i internautów - przyznają oni nagrodę specjalną i tytuł "Wybór publiczności.

Wszystkie domki można podziwiać w naszym muzeum (ul. Rabiańska 9) w piernikarni z początku XX wieku do 15 lutego.
Zapraszamy do oglądania i głosowania. Z przyczyn technicznych wirtualne głosy można oddać za pomocą portalu Facebook: Najpiękniejsze Domki z Piernika. Głosujemy przez oddanie lika lub serduszka na najzacniejszą pracę.