Zwiększamy liczbę pokazów w weekendy

Huncwoty, drodzy goście!

Od jutra, tj. 23.05 w Żywym Muzeum Piernika weekendowe pokazy czynimy od godziny 10:00, do 18:00. Niezmiernie cieszy nas gwar i radość na twarzach gości, którzy odwiedzają nas od momentu ponownego otwarcia naszych wrót. Zwiększenie liczby pokazów w weekend jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie odwiedzających nas osób. Dodatkowo, z uwagi na fakt, że sala nasza mieściła w normalnych czasach nawet 60 osób, po wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, zdecydowaliśmy o zwiększeniu liczby gości na pojedynczym pokazie do 20.

Dobrze rozumiemy Państwa obawy, jednak zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa, nadal spotykać będziemy się w maseczkach i rękawiczkach, które otrzymujecie od nas w cenie zakupionych biletów, a także zapewnimy wszystkim wymagany odstęp między poszczególnymi terminującymi na naszym pokazie. Dodatkowo w kluczowych miejscach zamontowane są dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których skorzystać muszą osoby, które zawitają do naszego Muzeum.

Pamiętajcie, odwiedzając nas macie szansę przenieść się do średniowiecznego Torunia, poznacie tradycję i sekret wypieku tradycyjnych pierników, które własnoręcznie upichcicie i będziecie mogli zabrać ze sobą na pamiątkę! Pokazy nasze cechuje duża dawka radości i pozytywnych emocji, które gwarantują nasi Mistrzowie i Wiedźmy. U nas goście śmieją się mocno, aż do bólu brzucha. Nie martwcie się jednak, piernik bowiem od wieków uważany jest za lekarstwo, więc i z tym sobie poradzimy!

Bywajcie, do rychłego zobaczenia!
Bilety na pokazy możecie nabywać przez nasz system rezerwacji.