Dzień Babci i Dziadka w Żywym Muzeum Piernika

Świętujemy Dzień Babci i Dziadka z fantastyczną promocją! Żywe Muzeum Piernika serdecznie zaprasza wszystkie wnuczki i wnuków do odwiedzenia nas 21-22 stycznia!
Czas to nie byle jaki, wszak w tych dniach Dziadkowie nasi swoje święto mają, więc wraz z nimi wyruszcie na piernikową przygodę! W dodatku w prezencie od Żywego Muzeum Piernika, uroczyście ogłaszamy, iż wszystkie Babcie i Dziadkowie wchodzą za darmo!
Aby skorzystać z tej niezwykłej promocji, wystarczy zarezerwować swoją wizytę online. W komentarzu do rezerwacji napiszcie, że przyjdziecie ze swoimi ukochanymi Dziadkami: www.muzeumpiernika.pl
Bilety nabyć można również przy kasie, bezpośrednio w naszym Muzeum – w takim wypadku również prosimy o podanie informacji o Gościach Specjalnych!
Nie zwlekajcie i rezerwujcie bilet już dziś! Ilość miejsc jest ograniczona!
Dzień Babci i Dziadka - Żywe Muzeum Piernika

Dzień Babci i Dziadka – Żywe Muzeum Piernika