fbpx

Zaplanuj wizytę

StartZaplanuj wizytę

Kiedy można nas odwiedzić?

Muzeum czynne jest od poniedziałku do niedzieli od 10:00 do 18:00 (ostatni pokaz rozpoczyna się o godzinie 17:00). Interaktywne pokazy rozpoczynają się o pełnych godzinach. Kasę biletową otwieramy 15 minut przed każdym pokazem. Istnieje możliwość płatności kartą.

Czas trwania pokazu to około 75 minut.

Pokaz tłumaczony na język angielski (dwujęzyczny) odbywa się o godzinie 14:00 – w przypadku obecności na sali gości polskojęzycznych, pokaz prowadzony jest w dwóch językach. W przypadku pokazów w języku niemieckim prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy (muzeumpiernika@muzeumpiernika.pl) bądź telefoniczny (56 663 66 17).

Aktualne ceny biletów

  • dzieci poniżej 3 roku życia - wstęp bezpłatny
  • dzieci, uczniowie z niepełnosprawnościami - 1 zł
  • dzieci, uczniowie, studenci (do 26 roku życia) - 29 zł
  • seniorzy (od 65 lat) - 31 zł
  • dorośli - 34 zł
  • dorośli z niepełnosprawnościami - 27 zł

Grupy zorganizowane

W przypadku grup zorganizowanych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

W związku z dużym zainteresowaniem naszym Muzeum jednorazowo przyjmujemy grupy liczące do 75 osób. Bardzo prosimy opiekunów grup o zapoznanie się z naszym programem i regulaminem współpracy. Grupie zorganizowanej na każde rozpoczęte piętnaścioro uczniów przysługuje jeden bezpłatny bilet dla opiekuna. Wystawiamy faktury VAT.

W trakcie pokazu opiekunowie grup częstowani są kawą lub herbatą. W przerwie goście mogą zajrzeć do muzealnego sklepiku, w którym można kupić toruńskie pamiątki i przepyszne pierniki wypiekane na bazie starych receptur w naszym Muzeum.

Bilety upoważniają do uczestnictwa w dwóch pokazach – na I i II piętrze. W przypadku rezygnacji z pokazu na II piętrze, bilety nie podlegają zwrotowi.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego (muzeumpiernika@muzeumpiernika.pl ) bądź telefonicznego (56 663 66 17).

Z pełną ofertą dla grup szkolnych zapoznasz się w tym miejscu.

Jak można nas znaleźć?

Toruńskie Żywe Muzeum Piernika znajduje się na toruńskim Starym Mieście, przy ulicy Rabiańskiej 9 – 199 kroków od pomnika Mikołaja Kopernika.

Zobacz trasę

Regulamin

Regulamin Muzeum Piernika dostępny test tu:

REGULAMIN

Zachęcamy do zapoznania się z nim przed zakupem biletów.

Omawiamy w nim m.in. warunki zakupu biletów
dla osób indywidualnych i grup i sprawy dotyczące zwrotów.

Podziel się ze znajomymi:

ul. Rabiańska 9
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

MUZEUM CZYNNE

od godz. 10.00 do 18.00