Ferie zimowe w Żywym Muzeum Piernika – promocja dla grup z Torunia

Witajcie! Ferie w naszym województwie za pasem, dlatego chcielibyśmy zaprosić Was na wspólne pierniczenie do naszego Żywego Muzeum Piernika.

Dla grup zorganizowanych z Torunia, które liczyć będą przynajmniej 10 osób (plus opiekun) mamy specjalną ofertę. W nagrodę za pilną naukę, nasi Mistrzowie Piernikarscy i Wiedźmy Korzenne przygotowali bilety do naszego Muzeum w obniżonej cenie!

Dla Gości z Torunia przygotowaliśmy promocję, w ramach której bilet ulgowy kosztować będzie jedynie 24 zł/os., zamiast standardowych 29 zł.

Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie rezerwacji mailowej pod adresem muzeumpiernika@muzeumpiernika.pl, podając termin wizyty oraz liczbę Gości (minimum 10). Płatności dokonać można przelewem na podany w wiadomości zwrotnej numer konta lub bezpośrednio w kasie biletowej Żywego Muzeum Piernika, przed każdym pokazem.

Poniżej krótkie informacje dotyczące wizyty w naszym Żywym Muzeum Piernika.

Przekroczenie bram naszego muzeum gwarantuje dwie podróże w czasie:
Pierwsze piętro w magiczny sposób przenosi gości do średniowiecza, w którym – pod okiem Mistrza piernikarskiego i uczonej Wiedźmy Korzennej – poznają wszelkie rytuały związane z wypiekiem piernika. Własnoręcznie przygotują ciasto, by później, przy użyciu drewnianych form, wypiec z niego toruńskie specjały.

Drugie piętro Muzeum przedstawia manufakturę z początku XX wieku, którą zarządza rodzeństwo Rabiańskich. Goście zobaczą tam m.in. oryginalne niemieckie maszyny służące do wypieku piernika, zabytkowy piec, kolekcję woskowych form, a każdy chętny będzie mógł za drobną dodatkową opłatą ozdobić piernik lukrem, biorąc udział w warsztatach dekorowania prowadzonych przez artystkę malarkę.

Ferie zimowe w Żywym Muzeum Piernika - promocja dla grup z Torunia

Ferie zimowe w Żywym Muzeum Piernika – promocja dla grup z Torunia