Żywe Muzeum Piernika w Berlinie!

Czy wiecie, że mieliśmy przyjemność reprezentować Polskę na największej imprezie turystycznej na świecie - ITB Berlin?

Na przygotowanym przez Polską Organizację Turystyczną stoisku narodowym mającym aż 752 m² poza nami prezentowało się 48 polskich wystawców, w tym podmioty regionalne (ROT, LOT) i branżowe. W targach wziął udział m.in. minister sportu i turystyki Witold Bańka, podsekretarz stanu w MSiT Dariusz Rogowski oraz prezes POT Robert Andrzejczyk.

Polskie stoisko narodowe zdobyło 1 miejsce w kategorii "Najlepszy wystawca z Europy". Nasze stoisko było również jednym z najchętniej odwiedzanych na targach.
Doszły nas słuchy, że szczególne wrażenie na jurorach zrobiły interaktywne pokazy pieczenia pierników prowadzone przez Mistrza Pawła i artystkę-malarkę Karolinę. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili w ten dni i słali nam dobre myśli. ;)

PS. Więcej zdjęć z targów na naszej GęboKsiędze.