Andrzej Olszewski po raz kolejny na liście "100 Najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”!

Andrzej Olszewski, pomysłodawca i właściciel naszego muzeum, Domu Legend Toruńskich oraz Bunkra-Wisła po raz kolejny na liście "100 Najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”!
Na liście portalu waszaturystyka.pl znajdują się "ludzie, którzy dzięki swoim dokonaniom zawodowym i podejmowanym decyzjom biznesowym lub politycznym przyczyniają się do zmian w szeroko rozumianej branży turystycznej."
Nasz starszy cechu od roku piastuje 50 miejsce w tym rankingu. W uzasadnieniu możemy przeczytać:
“(...)„okrętem flagowym” jest Żywe Muzeum Piernika, najbardziej rozpoznawalna atrakcja miasta, ale coraz większą popularnością cieszą się: Dom Legend Toruńskich i Bunkier Wisła. Andrzej Olszewski jest aktywny w branży, pojawia się na imprezach, konferencjach, targach turystycznych, chętnie i merytorycznie zabiera głos w ważnych dla turystyki i promocji turystycznej sprawach. Nadal aktualna jest fraza z ubiegłego roku: Żywe Muzeum Piernika to Toruń; Toruń, to w dużej mierze – Żywe Muzeum Piernika.
Cieszymy się i jesteśmy dumni, że możemy pracować w miejscu zarządzanym przez jedną z osób "wywierających największy wpływ na polski rynek turystyczny i rozwój polskiej turystyki."