Nagroda Symbol 2019 dla Żywego Muzeum Piernika

W ubiegły piątek, 22 listopada podczas uroczystej gali w Hotelu Monopol w Katowicach Andrzej Olszewski, założyciel i właściciel Żywego Muzeum Piernika odebrał nagrodę Symbol Polskich Obiektów Turystycznych 2019!

Symbol to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów.
Nagroda jest przyznawana przez redakcję Rzeczpospolitej, redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”. Program Symbol, prowadzony w oparciu o ścisłą metodologię, jest programem potwierdzającym najwyższą jakość, skuteczność zarządzania i polityki zrównoważonego rozwoju.
Laureaci programu to firmy i instytucje, cechujące się innowacyjnością, rozumiejące rolę prestiżu w zapewnieniu silnej pozycji na rynku i przekształcające swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencji.

Symbol jest wyrazem docenienia naszych dotychczasowych działań i osiągnięć. Tytułem są honorowane te firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.
Laureaci programu stanowią elitarne grono ekspertów rozpoznających trendy i wyznaczających nowe standardy w wielu dziedzinach gospodarki. Cieszymy się, że nasza praca oraz działania na rzecz promocji turystyki w naszym mieście sprawiły, że dołączyliśmy do tego zacnego grona! Tym bardziej, że jest to jedyna nagroda przyznana w dziedzinie turystyki.