Wystawa konkursu Domek z Piernika 2019 otwarta!

W niedzielę 2 lutego została otwarta wystawa prac konkursowych Domek z Piernika 2019.
Na wystawie można podziwiać 36 wspaniałych piernikowych domków. W tym roku uczestnicy konkursu zaskoczyli nas wielce podejściem do tematu. Na wystawie zobaczycie szopki, pałac, chatę inspirowaną chatą bronowicką z “Wesela”, domek w filiżance, płaskorzeźbę, a nawet całe piernikowe osiedla. W pracach pojawiają się odwołania nie tylko do klasyki literatury lub prawdziwych obiektów, ale także do popkultury. Pomiędzy blokami grasuje Godzilla, a kawałek dalej przechodząc przez magiczne drzwi przeniesiecie się się do świata Narnii. Przypomnicie sobie świąteczny klimat oraz poczujecie namiastkę zimy.
To jednak nie wszystko, każdy gość odwiedzający wystawę może zagłosować w naszym konkursie i wybrać, jego zdaniem najzacniejszy domek z piernika. Tytuł “Wybór publiczności” otrzyma domek, który zdobędzie najwięcej głosów gości muzeum oraz internautów. Internetowo oddawać głosy można na naszej stronie Facebookowej w albumie: ❥tiny.pl/t6g4j
Głosujcie przez kliknięcie pod zdjęciem wybranej pracy "Lubię to" lub "Super"❤.
Głosowanie trwa do 14 lutego, a wyniki ogłosimy 3 dni później.

Wystawę można odwiedzać za darmo do 2 marca. Później porządnie spakujemy domki  i podobnie jak domki z poprzedniej edycji, poślemy je do Szwecji, zostaną one wystawione w tamtejszym muzeum Millesgården.