Konkurs Domek z Piernika 2019 - wydłużenie terminu dostarczania prac!

W związku z komplikacjami techniczno-logistycznymi jesteśmy zmuszeni przesunąć termin nadsyłania prac konkursowych na kolejną edycję Domek z Pienrika. 
Domek i zgłoszenie do konkursu należy dostarczyć osobiście, pocztą lub przesyłką kurierską do Żywego Muzeum Piernika w Toruniu (ul. Rabiańska 9) do 31 stycznia 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie: TUTAJ

W zawiązku z przesunięciem terminu przyjmowania zgłoszeń zmieniają się inne powiązane terminy. 
1. Wystawa wszystkich zakwalifikowanych do konkursu prac zostanie oficjalnie otwarta 2 lutego 2020 roku. Zamknięcie wystawy w Żywym Muzeum Piernika nastąpi 2 marca. Następnie domki, o ile autorzy nie zgłoszą sprzeciwu zostaną wystawione w szwedzkim muzeum Millesgården.
2. 2 lutego zdjęcia domków zakwalifikowanych do konkursu zostaną opublikowane na stronie Facebookowej Żywego Muzeum Piernika. 
3. Głosowanie internautów oraz gości muzeum rozpocznie się 2 lutego a zakończy 14 lutego 2020 roku. 
4. Wyniki obrad Piernikowego Jury oraz głosowań internautów i gości muzeum zostaną ogłoszone 17 lutego 2020 roku.
Piernikowe Jury w czasie obrad pod przewodnictwem naszej artystki  malarki przyzna laur I, II, III miejsca oraz wyłoni zwycięzcę w kategorii dziecięcej.  
5. Nagrody:
Zwycięzca naszego konkursu otrzyma 1000 zł! Nagrodami za drugi i trzeci Domek jest kolejno 500 zł i 200 zł. Nie zabraknie pysznych i pięknych nagród piernikowych. 
Zwycięzca w kategorii dziecięcej otrzyma możliwość odbycia prywatnych warsztatów zdobienia piernika z artystką malarką w Żywym Muzeum Piernika, zestaw piernikowych księżniczek lub superbohaterów oraz piernikowe suweniry z Żywego Muzeum Piernika. 
Osoba, która otrzyma tytuł “Wybór publiczności” otrzyma piękne i słodkie piernikowe suweniry prosto z Żywego Muzeum Piernika. 
Wszelkie pytania kierujcie na domek@muzeumpiernika.pl 

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ