Pokazy Walentynkowe – Żywe Muzeum Piernika zaprasza!

Serdecznie spraszamy wszystkie pary obecne i potencjalnie przyszłe na wyjątkowe – Pokazy Walentynkowe, które porwą Was w świat magii zmysłów, dobrej zabawy i najprzedniejszych żartów. Podczas spotkania przeniesiemy uczestników w magiczną podróż do przeszłości, kiedy to pierniki były nie tylko słodkim przysmakiem, ale również symbolem miłości i przywiązania.

Czekać na Was będzie zupełnie nowy pokaz, w specjalnym walentynkowym wydaniu. Wiedźma Korzenna i Mistrz Piernikarski opowiedzą Wam o tym, z czego składa się dobry związek, udowodnimy Wam również, że współpraca między partnerami to podstawa udanego związku. To oczywiście nie wszystko, ale nie będziemy Wam przecie zdradzać sekretów, które skrywa pokaz!

Każda z Par, która odwiedzi nasze Muzeum otrzyma:

– walentynkowy warsztat wypieku piernika

– warsztaty zdobienia pierników w niecodziennym wydaniu

– aromatyczne eliksiry miłosne, które pobudzą Wasze zmysły

– upominek niespodziankę

Pokazy odbędą się:

10 lutego – g. 18:00

14 lutego – g. 17:00

Po zakupie biletu otrzymacie Państwo bilet dla pary, który upoważnia do wstępu na pokaz dwóch osób dorosłych.

Bilety nabyć można w kasie biletowej Muzeum oraz bezpośrednio na stronie internetowej: https://muzeumpiernika.pl/sklep/upominki-i-pamiatki/