TOP 15 najlepszych atrakcji w Polsce – Tripadvisor

Każdego roku miliony turystów zastanawiają się nad tym, gdzie spędzić wakacyjny urlop, a także które z atrakcji odwiedzić. Z pomocą przychodzi niezawodny portal Tripadvisor, który agreguje opinie turystów o najciekawszych miejscach na świecie.

Żywe Muzeum Piernika wśród 15. najlepszych atrakcji w Polsce

Jak doskonale wiecie, staramy się, aby jakość oferowanych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie i nie ma dla nas lepszej nagrody, niż uśmiech na twarzach Gości, którzy opuszczają nasze Żywe Muzeum Piernika.

Tym milej zaskoczył nas fakt, iż nasze Muzeum znalazło się w zestawieniu 15 polecanych miejsc w Polsce, które przygotował portal Tripadvisor. Zestawienie tworzone jest na podstawie recenzji, ocen, zdęć, a także popularności danej atrakcji.

Nasze Żywe Muzeum Piernika znalazło się na 13. miejscu tego zestawienia, jeśli jednak spojrzymy jedynie na placówki kulturalne, takie jak nasza – znajdujemy się aktualnie na 5. miejscu w Polsce. Pochwalmy się, a co!

To Wasza zasługa!

Nie bądźcie skromni, w ogromnej mierze to Wasza zasługa, drogie Huncwoty! To Wy tak licznie odwiedzacie nas i każdego dnia pod okiem Mistrza Piernikarskiego oraz Wiedźmy Korzennej poznajecie sekrety trudnej sztuki piernikarskiej, a także zajadacie się naszymi ręcznie robionymi piernikami. Każdego dnia staramy się poprawiać nasz warsztat, aby Wasze zadowolenie z wizyty było jak największe.

Na przestrzeni ostatnich szesnastu lat zmieniło się u nas wiele i jednego możecie być pewni, to nie koniec zmian!

Serdecznie dziękujemy Wam za każdy wspólnie wypieczony piernik oraz każdą recenzję, którą zostawicie na jednym z portali: Tripadvisor, Facebook, Google.

Żywe Muzeum Piernika na 13. miejscu wśród najciekawszych miejsc w Polsce