Wspieramy Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Toruniu

Od wielu lat nasze Żywe Muzeum Piernika aktywnie wspiera wszelkiego rodzaju inicjatywy związane z pomocą potrzebującym.

Tym razem nasza delegacja odwiedziła Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Toruniu, któremu przekazaliśmy kilkadziesiąt kilogramów karmy dla psów i kotów, a także trochę zabawek dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to jedynie kropla w morzu potrzeb, dlatego jeśli również chcielibyście wspomóc schronisko, poniżej znajdziecie dane kontaktowe i link do strony, gdzie opisane są wszystkie bieżące potrzeby.

W każdych ilościach przydadzą się następujące materiały:

• sucha i mokra karma dla kotów dorosłych
  • sucha i mokra karma dla kociąt, np. Smilla KittenAnimonda Carny Kitten
  • startery dla szczeniąt i kociąt Royal Canin
  • karma dla psów dorosłych
  • sucha karma dla psów Brit M
  • sucha i mokra karma dla szczeniąt Lukullus Junior, Dolina Noteci Junior
  • karmy weterynaryjne (Low Fat, Gastrointestinal, Hypoallergenic, Renal, Obesity)
  • ryż biały
  • podkłady higieniczne
  • żwirek dla kotów
  • zabawki typu szarpaki i gryzaki, pluszaki