Zapraszamy na Wystawę Domków z Piernika

Z nieskrywaną przyjemnością zapraszamy wszystkich na pokonkursową wystawę zorganizowaną w ramach naszego partnerstwa z Bachleda Hotel Kasprowy Zakopane.

Na Gości naszego Muzeum czeka wystawa, która zlokalizowana jest na II piętrze, w sali z 1905 roku.

Na wystawie znajdują się prace laureatów “Drugiego Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszy Domek z Piernika”, który pod naszym patronatem zorganizował Bachleda Hotel Kasprowy Zakopane.

Zdradzimy Wam, że prace zapierają dech w piersi, a ich szczegółowość i staranne wykonanie świadczą o kunszcie artystek i artystów, którzy przygotowywali prace przez wiele godzin.

Wystawa w Żywym Muzeum Piernika potrwa do końca ferii, tj. 25 lutego 2024 roku i dostępna jest dla Gości Żywego Muzeum Piernika.

Pokonkursowa Wystawa Domków z Piernika 2024 - Żywe Muzeum Piernika

Pokonkursowa Wystawa Domków z Piernika 2024 – Żywe Muzeum Piernika