fbpx

Zdjęcia pamiątkowe – wprowadzamy nową usługę!

Rodzina Rabiańskich rozszerza swoją działalność! Od teraz zajmować będą się również fotografią. Już od jakiegoś czasu po Toruniu chodziły słuchy, że kuzyn Rabiański planuje zamienić swoje hobby w nowy biznes. Podobno z zakupem najnowszego modelu aparatu fotograficznego nosił się już jakiś czas, ale jak wiadomo w domu Rabiańskich spodnie nosi kuzynka. Pasja i miłość jednak wygrały i tym razem. Kuzyneczka Rabiańska dała się namówić na plan swojego kochanego kuzyna. Udało nam się porozmawiać ze sławnym w Toruniu kuzynostwem i dowiedzieliśmy się, że będą trudnić się fotografią pamiątkową. Wszak tak wielu gości odwiedza ich manufakturę.

Nasza Gazeta postanowiła podjąć współpracę z kuzynem Rabiańskim i od teraz zdjęcia przez niego wykonane, drukowane będą w specjalnym wydaniu naszego dziennika.

Zapraszamy was serdecznie do manufaktury Rabiańskich, która znajduje się na drugim piętrze Żywego Muzeum Piernika. Tam będziecie mogli wziąć udział w sesji pamiątkowej za jedyne 10 złotych! Zdjęcie otrzymacie w formie spersonalizowanej gazety, która będzie fantastyczną pamiątką z wizyty w Toruniu!

Mamy również specjalną ofertę dla grup. Jeśli Wasza grupa liczy przynajmniej 15 osób, możecie wykonać pamiątkowe zdjęcie za 5 zł/kopię.

Nie możemy się już doczekać rezultatów!

Redakcja gazety Toruńskiej, 1905, Toruń