Sklep internetowy Żywego Muzeum Piernika

Legendy Toruńskie

15,00 PLN

Ilustrowana książka, w której znajdziecie wszelakie legendy o pięknym Grodzie Kopernika. Przygotowana przez niestrudzonych Legendziarzy z jednej z nasłynniejszych toruńskich atrakcji – Domu Legend Toruńskich.

15.00 PLN
Kategoria:

Opis produktu

Czy wiedzieliście, że w Toruniu widziano smoka? Niczym wstęga wił się po niebie przelatując w stronę starego krzyżackiego gdaniska. Wieść niesie, że to nie jedyne takie zjawisko w Grodzie Kopernika.

Podobno wiele innych fantastycznych rzeczy się tu wydarzyło na przestrzeni lat, więc jeśli chcecie poznać historię Torunia, która przez wieku przekazywana była z pokolenia na pokolenie, to dobrze trafiliście. Książka ta jest zbiorem legend wszelakich o naszym pięknym mieście, których zapewne wcześniej nie znaliście.

Podziel się ze znajomymi:

ul. Rabiańska 9
woj. kujawsko-pomorskie